shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRENOSNÁ ZÁSUVKA PCE-2256 400 V 32 A 5P 6H IP44 / IP54
Menovité napätie: 400 V / 50 ... 60 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 32 A ; Počet pólov: 5P ; Uzemnenie: 6h ; Elektrický kábel: max. 5 x 6 mm² ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zástrčky: CEE ; Index of Protection: IP44 / IP54 ; Maximálny priemer izolácie kábla: 22 mm ;
9,43 €
S DPH
| Menovité napätie: | 400 V / 50 ... 60 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 32 A |
| Počet pólov: | 5P |
| Uzemnenie: | 6h |
| Elektrický kábel: | max. 5 x 6 mm² |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zástrčky: | CEE |
| Index of Protection: | IP44/ IP54 |
| Materiál kontaktov: | CuZn |
| Maximálny priemer izolácie kábla: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 168 x 99 x 73 mm |
| Farba: | Červená |
| Výrobca / Značka: | PCE |
| Záruka: | 2 roky |
