shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
CENTRÁLA PRÍSTUPU PR312EM-G ROGER
Štandard Unique 125 kHz;Zaťaženie reléových kontaktov: 1.5 A / 30 V ; Vstupná linka: 3 ks. NO/NC ; Výstupná linka: 3 ks. ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 15 cm ; Autonómna činnos ; Tlačidlo zvonku dver ; Vybrané vlastnosti: Možnosť pridania ďalšej vonkajšej čítačky (dvojcestné ovládanie dverí), 3 programovateľné vstupné linky NO/NC, Ľubovoľná topológia komunikačnej zbernice, 99 časových harmonogramov, Režimy identifikácie (karta alebo PIN, karta a PIN, iba karta, iba PIN), Riadenie systému cez počítačovú sieť WAN/ LAN alebo cez sériový port COM/USB ; Vybrané funkcie samostatného režimu: 4000 indexovaných užívateľov, Vyrovnávacia pamäť na 32000 ;
185,73 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek so zabudovaným ovládačom.
Štandard Unique 125 kHz.
| Environmentálna trieda: | IV |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1.5 A / 30 V |
| Podpora batérie: | ![]() |
| Vstupná linka: | 3 ks. NO/NC |
| Výstupná linka: | 3 ks. |
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 15 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485RACS (Roger) Možnosť pridania biometrickej čítačky (voľba RFT1000) |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť pridania ďalšej vonkajšej čítačky (dvojcestné ovládanie dverí), 3 programovateľné vstupné linky NO/NC, 2 programovateľné tranzistorové výstupy 1A, Programovateľný výstup relé 1.5A/30V, Ľubovoľná topológia komunikačnej zbernice, 99 časových harmonogramov, 250 skupín prístupu, Možnosť pripojenia expandéra vstup/výstup typu XM-2, Integrácia s poplašným systémom prostredníctvom vstupnej/výstupnej linky, Dverné režimy (Bežný, Uzamknutý, Odomknutý a Podmienečne odomknutý), Režimy identifikácie (karta alebo PIN, karta a PIN, iba karta, iba PIN), Funkcia dvoch užívateľov, režim dvojitej identifikácie a ďalšie pokročilé funkcie kontroly prístupu, Riadenie systému cez počítačovú sieť WAN/ LAN alebo cez sériový port COM/USB, Možnosť delenia systému na podsystémy, LED indikácia, Zvukový signál, Podsvietenie tlačidiel klávesnice |
| Vybrané funkcie samostatného režimu: | 4000 indexovaných užívateľov, Vyrovnávacia pamäť na 32000, Prevádzka s rozširovacím modulom XM-2 I/O (plne samostatný režim) |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | 70 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP67 |
| Hmotnosť: | 0.174 kg |
| Rozmery: | 152 x 46 x 23 mm (Štandardná základňa krytu) 152 x 46 x 35 mm (Silnejšia základňa krytu) |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
PR312EM-G
Skladom


