shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
CENTRÁLA PRÍSTUPU + RFID DS-K1T804BMF Hikvision
Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 0 ... 4.5 cm ; Autonómna činnos ; Zabudovaná klávesnic ; Tlačidlo zvonku dver ; Vybrané vlastnosti: Farebný LCD displej Pamäť 3000 vzorov papilárnych línií ; Kryt: Plast ;
275,54 €
S DPH
Ovládač DS-K1T804BMF môže pracovať tak v autonómnom, ako aj v sieťovom režime
Zariadenie umožňuje jednostranné alebo obojstranné riadenie prechodu.
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 0 ... 4.5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand |
| Doba identifikácie: | < 1 s |
| Sieťové rozhranie: | RJ-45- 10/100 Base-TZabudovaný modul Wi-Fi |
| Prednastavená adresa IP: | 192.0.0.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Vybrané vlastnosti: | Farebný LCD displej : 2.4 ", 320 x 240 px Pamäť 3000 vzorov papilárnych línií Pamäť 3000 kariet RFID História 100 000 udalostí Plná podpora po sieti Počítadlo času otvorenia dverí s možnosťou odoslania poplašného signálu po prekročení zadanej hodnoty Vstup pre senzor s jazýčkovým spínačom a tlačidlo pre požiadavky výstupu Vstupy/výstupy alarmov : 1 / 1 Port USB |
| Napájanie: | 12 V DC/ 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | ![]() |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Rozmery: | 205 x 77 x 37 mm |
| SAP Code: | 302918016 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
DS-K1T804BMF
Na objednávku


