shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
CENTRÁLA PRÍSTUPU PR612 ROGER
Zaťaženie reléových kontaktov: 1.5 A / 30 V ; Vstupná linka: 3 ; Výstupná linka: 3 ;
185,73 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek so zabudovaným ovládačom.
Štandard Unique 125 kHz.
| Environmentálna trieda: | IV |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1.5 A / 30 V |
| Podpora batérie: | ![]() |
| Vstupná linka: | 3 |
| Výstupná linka: | 3 |
| Komunikácia: | RS-485RACS (Roger) |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | Podpora čítačiek série PRT Zabudovaná bezkontaktná čítačka Unique EM 125kHz 4000 indexovaných užívateľov História 32000 udalostí |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 80 x 105 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
PR612
Skladom

