shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RELÉOVÝ MODUL UPK-2.2 EWIMAR
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia;Počet výstupov relé: 2 ; Napájanie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 1 A @ 30 V AC / DC ; Výstup: 2 x NO/NC ;
7,53 €
S DPH
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia
| Počet výstupov relé: | 2 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 28 mA na každé relé pri napätí 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 1 A @ 30 V AC/ DC(max) |
| Výstup: | 2 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikácia |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 52 x 28 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | EWIMAR |
| Záruka: | 2 roky |
