shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL ATLO-DBC5/RELAY
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A (max) @ 28 V DC / 30 V DC / 125 V AC / 250 V AC ; Výstup: 1 x NO/NC ; Bezdrôtové: 433 MHz, Dosah : 15 m (v otvorenom teréne) ;
8,03 €
S DPH
Radio-controlled relay module using the ATLO-DBC5/REMOTE remote control or ATLO-DBC52-TUYA video doorphone
| Spolupráca: | ATLO-DBC5/REMOTE ATLO-DBC52-TUYA |
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 10 A (max) @ 28 V DC/ 30 V DC/ 125 V AC/ 250 V AC |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Bezdrôtové: | 433 MHz, Dosah : 15 m (v otvorenom teréne) |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Rozmery: | 48 x 41 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
