shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL ČASOVÉHO RELÉ OR-PRE-452/UNI ORNO
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 12 ... 230 V AC / DC ; Maximálne zaťaženie relé: 16 A 250 V AC 16 A 24 V DC ; Výstup: 1 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Rozsah nastavenia času : 1 s / 10 s / 1 m / 10 m / 1 h / 10 h / 1 day / 10 dni ;
43,69 €
S DPH
Časový prepínač OR-PRE-452/UNI umožňuje napájanie zariadenia v čase naprogramovanom užívateľom
Turning on the supply voltage causes the relay to immediately turn on for the set time. After the set time has elapsed, the relay turns off
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 12 ... 230 V AC/ DC |
| Rated power consumption: | <= 1.5 W (max) |
| Maximálne zaťaženie relé: | 16 A 250 V AC 16 A 24 V DC |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | Plynulá regulácia času spúšťania Rozsah nastavenia času : 1 s / 10 s / 1 m / 10 m / 1 h / 10 h / 1 day / 10 dni LED indikácia upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.064 kg |
| Rozmery: | 90 x 17 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
