shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RELÉOVÝ MODUL AWZ-622 PULSAR
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia;Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 10 ... 14 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 1 A (max), 30 V DC / 50 V AC ; Výstup: 1 x NO / NC ;
3,65 €
S DPH
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 10 ... 14 V DC |
| Spotreba prúdu: | 20 mA (max) @ 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 1 A (max), 30 V DC/ 50 V AC(max) |
| Výstup: | 1 x NO / NC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 30 x 27 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
