shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RELÉOVÝ MODUL PK-551
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia;Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 12 V DC ; Spotreba prúdu: 65 mA, 5 mA - vstup IN ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A (max) @ 28 V DC / 30 V DC / 125 V AC / 250 V AC ; Výstup: 1 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: spustenie vstupov relé nízkym alebo vysokým napätím - Nastavené prepojkami, LED indikácia ;
1,45 €
S DPH
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia
Reléový modul možno použiť na ovládanie zariadení s vysokým odberom prúdu prostredníctvom výstupov OC poplašných systémov, záznamníkov atď.
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 65 mA, 5 mA - vstup IN |
| Maximálne zaťaženie relé: | 10 A (max) @ 28 V DC/ 30 V DC/ 125 V AC/ 250 V AC |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | spustenie vstupov relé nízkym alebo vysokým napätím - Nastavené prepojkami, LED indikácia |
| Hmotnosť: | 0.017 kg |
| Rozmery: | 50 x 26 x 19 mm |
| Záruka: | 2 roky |
PK-551
Skladom
