shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RELÉ OR-PI-457/3/UNI ORNO
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia;Počet výstupov relé: 3 ; Napájanie: 12 V ... 240 V AC / DC ; Maximálne zaťaženie relé: 8 A / 250 V AC ; Výstup: 3 x NO/NC ; Výrobca / Značka: ORNO ;
35,89 €
S DPH
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia
| Počet výstupov relé: | 3 |
| Napájanie: | 12 V ... 240 V AC/ DC |
| Rated power consumption: | <= 1.5 W |
| Maximálne zaťaženie relé: | 8 A / 250 V AC(max) 8 A / 24 V DC(max) |
| Výstup: | 3 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 LED indikácia |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| Rozmery: | 97 x 17 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
