shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL ČASOVÉHO RELÉ AWZ-516 PULSAR
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 10 ... 14 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A (max), 30 V DC / 250 V AC ; Výstup: 1 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Energeticky nezávislá pamäť EEPROM, Rozsah nastavenia času 1 s ... 99 h, ;
32,58 €
S DPH
AWZ-516 umožňuje realizáciu jedného z 8 časovo-logických programov.
Zariadenie možno použiť na predĺženie krátkych riadiacich impulzov, napr. práca závory, elektromagnetických kotiev, bistabilného riadenia a tiež na vykonávanie prechodov v projektoch kontroly prístupu, s logickými závislosťami na stave: kontroléru, senzoru otvorenia dverí (jazýčkový kontakt), tlačidiel výstupu apod..
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 10 ... 14 V DC |
| Spotreba prúdu: | 51 mA (max) |
| Maximálne zaťaženie relé: | 10 A (max), 30 V DC/ 250 V AC(max) |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | Energeticky nezávislá pamäť EEPROM, Rozsah nastavenia času 1 s ... 99 h, LED indikácia |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 100 x 43 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
