shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RELÉOVÝ MODUL AX PRO DS-PM1-O1L-WE Hikvision
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 7 ... 24 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 5 A (max), 0 V ... 36 V DC ; Výstup: NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Bezdrôtové 868 MHz, LED indikácia, núdzový vstup ;
79,16 €
S DPH
Zariadenie je určené na spoluprácu s bezdrôtovými systémami kontroly prístupu Hikvision AX PRO pracujúcimi v pásme 868 MHz
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 7 ... 24 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 5 A (max), 0 V ... 36 V DC |
| Výstup: | NO/NC |
| Použitie: | Bezdrôtové poplašné systémy HIKVISION AX PRO |
| Vybrané vlastnosti: | Bezdrôtové 868 MHz, Obojsmerná komunikácia Šifrovanie dát AES 128-bit LED indikácia, núdzový vstup Veľmi jednoduchá inštalácia, Malé rozmery Montáž do steny - samolepiaca páska |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.028 kg |
| Rozmery: | 40 x 34 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401744 |
| Záruka: | 2 roky |
