shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY BD-PC115
Ideálny pre ukrytie konektorov a káblov;Priemer úchytu: Ø 108 mm ; Materiál: Plast ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 49 mm ;
4,62 €
S DPH
Ideálny pre ukrytie konektorov a káblov
| Priemer úchytu: | Ø 108 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | APTI |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 49 mm |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 113 x 113 x 49 mm |
| Záruka: | 2 roky |
BD-PC115
Skladom
