shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY BD-PC116
Ideálny pre ukrytie konektorov a káblov;Vzdialenosti montážnych otvorov: 73 mm ; Počet otvorov: 3 ; Priemer úchytu: Ø 109 mm ; Materiál: Plast ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 48 mm ;
1,22 €
S DPH
Ideálny pre ukrytie konektorov a káblov
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 73 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 109 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | APTI |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 48 mm |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | Ø 109 x 55 mm |
| Záruka: | 2 roky |
BD-PC116
Skladom
