shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY BD-MC129-BLACK
Vzdialenosti montážnych otvorov: 98 mm ; Počet otvorov: 3 ; Priemer úchytu: Ø 129 mm ; Kompatibilný s kamerami: APTI ; Materiál: Kov ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 33 mm ;
4,06 €
S DPH
Stropný držiak kamier
Určený pre guľaté kamery
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom
Vybavený veľmi užitočnou možnosťou ukrytia káblov a konektorov vychádzajúcich z kamery
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 98 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 129 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | APTI |
| Materiál: | Kov |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 33 mm |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | Ø 129 x 33 mm |
| Záruka: | 2 roky |
BD-MC129-BLACK
Skladom
