shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NASTAVITEĽNÝ AUDIO MODUL MP-2/R
Pracovný povrch: 5 ... 150 m² ; Nastavenie zosilenia: 1x ... 500x ; Mikrofón: na doštičke predzosiľovača ;
7,28 €
S DPH
MP-2/R je navrhnutý na načúvanie zvukov z okolia a pracuje s DVR.
Modul bol vyrobený technológiou SMD pre ďalšiu montáž, napríklad na držiak kamery.
Zariadenie má mikrofón pripevnený priamo na PCB, a ovládanie zosilenia PCB potenciometrom..
Na PCB sa nachádzajú pájkovacie body pre pripájanie modulu pripojenia vodičov.
| Šírka pásma: | 20 Hz ... 18 kHz |
| Pomer signál/šum (S/N): | >= 60 dB |
| Pracovný povrch: | 5 ... 150 m² |
| Nastavenie zosilenia: | 1x ... 500x |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Mikrofón: | na doštičke predzosiľovača |
| Výstupná impedancia: | 600 Ω - Koncentrický kábel |
| Spotreba prúdu: | 5 mA |
| Kryt: | ![]() |
| Rozmery: | 19 x 24 x 9 mm |
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
MP-2/R
Skladom

