shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NASTAVITEĽNÝ AUDIO MODUL SM-8/R-PLUG
Zariadenie je vybavené konektorom audio signálu Cinch (RCA) a napájacou zásuvkou 2.1/5.5mm;Pracovný povrch: 5 ... 150 m² ; Nastavenie zosilenia: 1x ... 500x ;
6,27 €
S DPH
SM-8/R-PLUG je navrhnutý na načúvanie zvukov z okolia a pracuje s DVR.
Zariadenie je vybavené zabudovaným mikrofónom, umiestneným v estetickom umelohmotnom puzdre, čo ho činí ideálnym pre umiestnenie v akejkoľvek miestnosti.
Spodná vrstva je vybavená lepiacou páskou.
Zariadenie je vybavené konektorom audio signálu Cinch (RCA) a napájacou zásuvkou 2.1/5.5mm.
| Šírka pásma: | 200 Hz ... 10 kHz |
| Pracovný povrch: | 5 ... 150 m² |
| Nastavenie zosilenia: | 1x ... 500x |
| Napájanie: | 6 ... 12 V |
| Spotreba prúdu: | 12 mA |
| Výstupná impedancia: | 600 Ω |
| Kryt: | Plast |
| Rozmery: | 39 x 31 x 18 mm |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| Záruka: | 2 roky |
SM-8/R-PLUG
Skladom
