shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
AUDIO MODUL HAP100 DAHUA
Šírka pásma: 20 Hz ... 20 kHz ; Pracovný povrch: 5 m² ... 40 m² ; Vybrané vlastnosti: Regulácia citlivosti : -45 dB ... -20 dB ;
46,28 €
S DPH
HAP100 je navrhnutý na načúvanie zvukov z okolia a pracuje s DVR.
Zariadenie je vybavené zabudovaným mikrofónom, umiestneným v estetickom umelohmotnom puzdre, čo ho činí ideálnym pre umiestnenie v akejkoľvek miestnosti.
| Šírka pásma: | 20 Hz ... 20 kHz |
| Pracovný povrch: | 5 m² ... 40 m² |
| Napájanie: | 9 ... 15 V DC, 12 V DC(typovo) |
| Spotreba prúdu: | <= 100 mA, 60 mA (typový) |
| Výstupná impedancia: | 600 Ω |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | SNR : 70 dBMikrofón s výbornou citlivosťou Digitálna redukcia šumu Automatické vyrovnávanie citlivosti Regulácia citlivosti : -45 dB... -20 dBDynamický rozsah : 120 dB(1kHz @ max. 1dB SPL) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 63 x 30 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
