shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
CENTRÁLA PRÍSTUPU PR622-G ROGER
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 15 cm ; Zaťaženie reléových kontaktov: 1.5 A / 30 V ; Vstupná linka: 3 ; Výstupná linka: 3 ;
185,73 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek so zabudovaným ovládačom.
Štandard Unique 125 kHz.
Ovládač môže pracovať tak v autonómnom, ako aj v sieťovom režime.
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 15 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1.5 A / 30 V |
| Podpora batérie: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Vstupná linka: | 3 |
| Výstupná linka: | 3 |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485RACS (Roger) |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | 50 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Zabudovaná bezkontaktná čítačka Unique EM 125kHz Podpora čítačiek série PRT 4000 indexovaných užívateľov História 32000 udalostí 99 časových harmonogramov 250 skupín prístupu Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia |
| Environmentálna trieda: | IV |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 85 x 85 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |


