shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY PFA13G DAHUA
Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm, 72 mm ; Počet otvorov: 2 x 3 ; Priemer úchytu: Ø 112 mm ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 36 mm ;
24,06 €
S DPH
Stropný držiak kamier
Maximálna nosnosť 2 kg
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom
Vybavený veľmi užitočnou možnosťou ukrytia káblov a konektorov vychádzajúcich z kamery
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm, 72 mm |
| Počet otvorov: | 2 x 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 112 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 36 mm |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | Ø 112 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
PFA13G
Skladom
