shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY PFA139 DAHUA
Priemer úchytu: Ø 108 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 28.5 mm ;
20,39 €
S DPH
Stropný držiak kamier
Určený pre guľaté kamery
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom
Vybavený veľmi užitočnou možnosťou ukrytia káblov a konektorov vychádzajúcich z kamery
| Priemer úchytu: | Ø 108 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 28.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | Ø 108 x 28.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
