shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY PFA3300R DAHUA
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.; Výrobok spĺňa triedu tesnosti IP66;Priemer úchytu: Ø 101 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 48 mm ;
35,63 €
S DPH
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.
Výrobok spĺňa triedu tesnosti IP66
| Priemer úchytu: | Ø 101 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 48 mm |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | Ø 101 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
