shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY PFA12A DAHUA
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.;Materiál: Plast ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 5 mm ;
8,22 €
S DPH
Nástenný držiak
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Plast, Vodeodolná, pevná konštrukcia, Korpus odolný voči atmosférickým podmienkam |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 5 mm |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 211 x 98 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
