shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY PFA132-E DAHUA
Vzdialenosti montážnych otvorov: 114 mm ; Počet otvorov: 3 ; Priemer úchytu: Ø 156 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 40 mm ;
65,77 €
S DPH
Stropný držiak kamier
Určený pre guľaté kamery
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom
Vybavený veľmi užitočnou možnosťou ukrytia káblov a konektorov vychádzajúcich z kamery
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 114 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 156 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | 156 x 156 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
PFA132-E
Skladom
