shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY PFA134-BLACK DAHUA
Vzdialenosti montážnych otvorov: 48 mm ; Počet otvorov: 3 ; Priemer úchytu: Ø 90 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 35 mm ;
20,39 €
S DPH
Stropný držiak kamier
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom
Vybavený veľmi užitočnou možnosťou ukrytia káblov a konektorov vychádzajúcich z kamery
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 48 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 90 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 35 mm |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | Ø 90 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
