shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL PREVODNÍKA INV11-GC Green Cell
Typ: Zvýšenie napätia, DC/AC ; Napájacie napätie: 12 V DC ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Výkon: 4000 W (max), 2000 W (neprerušovaný chod) ; Dĺžka káblov: 0.6 m ; Vybrané vlastnosti: Built-in USB charger in the Quick Charge 3.0 (5/9/12 V; 18W) standard ;
204,60 €
S DPH
Modul meniča zvyšujúci napätie
Zariadenie INV11-GC konvertuje vstupné napätie na hodnotu 230V AC
Na ideálnu aproximáciu sínusoidy (zhodne s energetickou sieťou) je INV11-GC ideálnym pre napájanie indukčných a kapacitných zariadení ako sú: elektrické náradie, domáce spotrebiče s nízkym výkonom, vykurovanie, čerpadlá centrálneho napájania atď.
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/AC |
| Napájacie napätie: | 12 V DC |
| Vstupný prúd: | max. 200 A |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výkon: | 4000 W (max), 2000 W (neprerušovaný chod) |
| Účinnosť: | 85 % (pri plnom zaťažení) |
| Dĺžka káblov: | 0.6 m |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéPrehriatie |
| Vybrané vlastnosti: | Built-in USB charger in the Quick Charge 3.0 (5/9/12 V; 18W) standard |
| Hmotnosť: | 4.14 kg |
| Rozmery: | 349 x 209 x 93 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |

