shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL PREVODNÍKA IPS-3400
Typ: Zvýšenie napätia, DC/AC ; Napájacie napätie: 11 V ... 15 V DC ; Výstupné napätie: 220 V ... 240 V AC (aproximovaná sínusoida), 5 V DC - USB ; Výkon: 3400 W (max) ;
130,63 €
S DPH
Modul meniča zvyšujúci napätie.
Zariadenie IPS-3400 konvertuje vstupné napätie na hodnotu 230V AC.
Pozor!%
S ohľadom na charakter výstupného napätia z meniča sa tento nehodí na napájanie zariadení vybavených indukčnými motormi a transformátormi.
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/AC |
| Napájacie napätie: | 11 V ... 15 V DC |
| Vstupný prúd: | max. 308 A |
| Výstupné napätie: | 220 V ... 240 V AC(aproximovaná sínusoida), 5 V DC- USB |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výkon: | 3400 W (max) 1700 W (neprerušovaný chod) |
| Účinnosť: | 92 % (pri plnom zaťažení) |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéPrehriatie |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| Rozmery: | 286 x 165 x 69 mm |
| Záruka: | 2 roky |
IPS-3400
Skladom

