shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INVERTOR AUTOMOBILU SINUS-2000/24
Typ: Zvýšenie napätia, DC/AC ; Napájacie napätie: 21 V ... 31 V DC ; Výstupné napätie: 225 V ... 235 V AC ; Výkon: 2000 W (max), 1000 W (neprerušovaný chod) ; Dĺžka káblov: 0.9 m ;
208,99 €
S DPH
Modul meniča zvyšujúci napätie.
Zariadenie SINUS-2000/24 konvertuje vstupné napätie na hodnotu 230V AC.
Na ideálnu aproximáciu sínusoidy (zhodne s energetickou sieťou) je SINUS-2000/24 ideálnym pre napájanie indukčných a kapacitných zariadení ako sú: elektrické náradie, domáce spotrebiče s nízkym výkonom, vykurovanie, čerpadlá centrálneho napájania atď..
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/AC |
| Napájacie napätie: | 21 V ... 31 V DC |
| Vstupný prúd: | max. 100 A |
| Výstupné napätie: | 225 V ... 235 V AC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výkon: | 2000 W (max), 1000 W (neprerušovaný chod) |
| Účinnosť: | >92 % (pri plnom zaťažení) |
| Dĺžka káblov: | 0.9 m |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéPrehriatie |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| Rozmery: | 320 x 135 x 75 mm |
| Záruka: | 2 roky |
SINUS-2000/24
Skladom

