shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL PREVODNÍKA AD-DC/DC-06
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Napájacie napätie: 12 V ... 36 V DC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Výstupný prúd: 1.5 A (max) ; Výkon: 18 W (max) ;
4,08 €
S DPH
Modul meniča znižujúceho napätie
Zariadenie AD-DC/DC-06 konvertuje vstupné napätie na hodnotu 12V DC
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Napájacie napätie: | 12 V ... 36 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 1.5 A (max) |
| Výkon: | 18 W (max) |
| Ochrany: | PreťaženéProti prepätiu Prehriatie Protiskratový |
| Vybrané vlastnosti: | Účinnosť>92 % Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe Konektory : Vstup - káblové svorky, Výstup - Konektor 2.1/5.5 mm |
| Určenie: | na napájani e kamier |
| Dĺžka káblov: | 2 x 130 mm |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 50 x 20 x 18 mm |
| Záruka: | 2 roky |
AD-DC/DC-06
Skladom

