shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL PREVODNÍKA LTC3780
Typ: Zníženie a zvýšenie napätia, DC/DC ; Napájacie napätie: 5 V ... 32 V DC ; Výstupné napätie: 1 V ... 30 V DC ; Výstupný prúd: 10 A (max), 7 A (neprerušovaný chod) ; Výkon: 80 W (neprerušovaný chod), 130 W (dočasná práca) ;
21,92 €
S DPH
Modul meniča, ktorý znižuje a zvyšuje napätie
Zariadenie LTC3780 konvertuje vstupné napätie z rozsahu 5 ... 32V DC na hodnotu 1 ... 30V DC
It has 2 efficient heat sinks ensuring long trouble-free operation
Pozor%
If the value of 80W is exceeded, additional cooling must be provided due to the greater amount of heat released
| Typ: | Zníženie a zvýšenie napätia, DC/DC |
| Napájacie napätie: | 5 V ... 32 V DC( Odporúčané > 10 V ) |
| Výstupné napätie: | 1 V ... 30 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 10 A (max), 7 A (neprerušovaný chod) |
| Výkon: | 80 W (neprerušovaný chod), 130 W (dočasná práca) |
| Ochrany: | PreťaženéProti prepätiu Protiskratový |
| Vybrané vlastnosti: | Nastavenie výstupného napätia Output current adjustment Cut-off adjustment when the input voltage drops below the set level - Zabezpečenie pred hlbokým vybitím akumulátora Konektory : káblové svorky Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 81 x 45 x 14 mm |
| Záruka: | 2 roky |
LTC3780
Na objednávku

