shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL PREVODNÍKA ASDC-30-AD0-OF DC/DC ATTE
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 5 ... 50 V DC ; Výstupné napätie: 3.3 ... 12 V DC ; Výstupný prúd: 2.5 A (max) ; Výkon: 30 W @ 12 V (max) ;
18,87 €
S DPH
Modul meniča znižujúceho napätie.
Pozor!%
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 5 ... 50 V DC |
| Výstupné napätie: | 3.3 ... 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 2.5 A (max) |
| Výkon: | 30 W @ 12 V (max) |
| Ochrany: | Ochrana proti skratu Protipožiarna ochrana Ochrana proti preťaženiu Thermal protection |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 62 x 31 x 17 mm (s držiakom) |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |

