shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL PREVODNÍKA PZD-3517-W4 DC/DC
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 2 - uzatvorené ; Počet výstupov: 2 - uzatvorené ; Napájacie napätie: 4.5 ... 40 V DC ; Výstupné napätie: 1.2 ... 35 V DC ; Výstupný prúd: 3 A (max) ; Výkon: 24 W (max) ;
12,31 €
S DPH
Modul meniča znižujúceho napätie.
Zariadenie PZD-3517-W4 konvertuje vstupné napätie na hodnotu 1.2V ... 35V DC.
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 2 - uzatvorené |
| Počet výstupov: | 2 - uzatvorené |
| Napájacie napätie: | 4.5 ... 40 V DC |
| Výstupné napätie: | 1.2 ... 35 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | Regulácia presným multiotáčkovým potenciometrom (27 ot.) |
| Výstupný prúd: | 3 A (max) |
| Výkon: | 24 W (max) |
| Minimálny rozdiel napätia medzi výstupom a vstupom: | 1.2 V @ 1 A |
| Ochrany: | ProtiskratovýPrehriatie Obrátené pripojenie |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikácia - Vstupné napätie, Výstupné napätie |
| Určenie: | na napájani e kamier na napájanie kamier s termostatom |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 120 x 90 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
PZD-3517-W4
Skladom
