shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL PREVODNÍKA ASUC-30-480-OF DC/DC ATTE
Typ: Zvýšenie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 10 ... 30 V DC ; Výstupné napätie: 48 V DC ; Výstupný prúd: 2.5 A (max) ; Výkon: 30 W (max) @ 12 V DC ;
18,87 €
S DPH
Modul meniča zvyšujúci napätie.
Zariadenie ASUC-30-480-OF konvertuje vstupné napätie na hodnotu 48V DC.
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 10 ... 30 V DC |
| Výstupné napätie: | 48 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 2.5 A (max) |
| Výkon: | 30 W (max) @ 12 V DC |
| Ochrany: | Zabezpečenie pred opačnou polarizáciou vstupného napätia |
| Vybrané vlastnosti: | Účinnosť: 90 % @ 12 V / 25 W Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe |
| Určenie: | Napájanie PoE 48 V |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 25 x 60 x 16 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |

