shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL PREVODNÍKA AVC-30-120-OF DC/DC ATTE
Typ: Zníženie a zvýšenie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 6 ... 35 V DC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Výstupný prúd: 2.5 A (max) ; Výkon: 30 W (max) ;
30,15 €
S DPH
Modul meniča, ktorý znižuje a zvyšuje napätie.
Zariadenie AVC-30-120-OF konvertuje vstupné napätie na hodnotu 12V DC.
The device is equipped with a number of functional protections ensuring reliable operation.
| Typ: | Zníženie a zvýšenie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 6 ... 35 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 2.5 A (max) |
| Výkon: | 30 W (max) |
| Ochrany: | Protiskratový( 3 A ) Opačná polarizácia vstupného napätia Proti prepätiu |
| Vybrané vlastnosti: | Účinnosť: 90 % @ 12 V / 30 W |
| Určenie: | na napájanie rekordéra - 12 V |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 39 x 61 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |

