shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY DS-1227ZJ-DM44 Hikvision
Určený pre guľaté kamery;Vzdialenosti montážnych otvorov: 110 mm ; Počet otvorov: 3 ; Nosnosť: 4.5 kg ; Materiál: Plast / Hliník ; Farba: Biela ;
57,54 €
S DPH
Držiak pre montáž do podveseného stropu
Určený pre guľaté kamery
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 110 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Nosnosť: | 4.5 kg |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Plast / Hliník |
| Farba: | Biela |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 205 mm |
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| Rozmery: | Ø 225 x 76 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702549 |
| Záruka: | 2 roky |
