shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY PFB201C DAHUA
Určený pre guľaté kamery;Vzdialenosti montážnych otvorov: 121 mm ; Počet otvorov: 3 ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ;
53,90 €
S DPH
Držiak pre montáž do podveseného stropu
Určený pre guľaté kamery
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 121 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 185 mm |
| Hmotnosť: | 0.574 kg |
| Rozmery: | Ø 211 x 88 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
