shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY PFB5310C DAHUA
Vzdialenosti montážnych otvorov: 121 mm ; Počet otvorov: 3 ; Materiál: Pozinkovaná oceľ + PC (polykarbonát) ; Farba: Biela ;
92,57 €
S DPH
Držiak pre montáž do podveseného stropu
Určený pre kamery PTZ Dahua
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 121 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ + PC (polykarbonát) |
| Farba: | Biela |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 200 mm ... Ø 225 mm |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | Ø 238 x 78 |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
