shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK NA STĹP PFA150-SG DAHUA
Držiak určený na pripevnenie kamery na stĺpe;Nosnosť: 10 kg ; Rozsah priemeru stĺpa: Ø 80 ... Ø 150 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Strieborný ;
80,69 €
S DPH
Držiak určený na pripevnenie kamery na stĺpe
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Nosnosť: | 10 kg |
| Rozsah priemeru stĺpa: | Ø 80 ... Ø 150 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Rozmery: | 131 x 170 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
