shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1604ZJ-POLE Hikvision
Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Nosnosť: max. 10 kg ; Materiál: Zliatina hliníka + Oceľ ; Farba: Biela ;
142,19 €
S DPH
Na vonkajšie použitie
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Nosnosť: | max. 10 kg |
| Materiál: | Zliatina hliníka + Oceľ |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 3.8 kg |
| Rozmery: | 356 x 262 x 171 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701666 |
| Záruka: | 3 roky |
