shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KRYTU NA STĹP BRP-20W
Materiál: Oceľ - práškovo lakovaná ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 200 mm ; Rozsah priemeru stĺpa: Ø 50 ... Ø 160 mm ;
11,78 €
S DPH
Oceľový držiak, práškovo lakovaný, určený na pripevnenie krytov kamier alebo samotných kamier na stĺpoch.
| Materiál: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 200 mm |
| Rozsah priemeru stĺpa: | Ø 50 ... Ø 160 mm |
| Farba: | Slonová kosť |
| Regulácia: | v dvoch úrovniach |
| Dĺžka pásky: | 2 m (celková) - je nutné rozdeliť na dve rovnaké časti |
| Vybrané vlastnosti: | Pripevnenie pomocou oceľových pásiek |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
