shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK NA STĹP USH-S4
Spolupráca: SH-567/426/369 ; Materiál: Magnelis – uhlíková oceľ potiahnutá zinkovo-hliníkovo-horčíkovou zliatinou ; Počet pripevňovacích prvkov: 2 ; Hrúbka dosky: 2 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 165 mm, 510 mm ;
22,02 €
S DPH
Stĺpový držiak pre hermetické skrine umožňujúci ich montáž na stĺpy
| Spolupráca: | SH-567/426/369 |
| Materiál: | Magnelis – uhlíková oceľ potiahnutá zinkovo-hliníkovo-horčíkovou zliatinou |
| Počet pripevňovacích prvkov: | 2 |
| Hrúbka dosky: | 2 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 165 mm, 510 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Pripevnenie pomocou oceľových pásiek (nie je súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.97 kg |
| Záruka: | 2 roky |
USH-S4
Skladom
