shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK NA STĹP USH-M1
Spolupráca: SH-230/210/145 ; Materiál: Magnelis – uhlíková oceľ potiahnutá zinkovo-hliníkovo-horčíkovou zliatinou ; Počet pripevňovacích prvkov: 2 ; Priemer stožiaru: Ø 50 mm (max) ; Hrúbka dosky: 2 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 145 mm ;
15,18 €
S DPH
Stĺpový držiak pre hermetické skrine umožňujúci ich montáž na stĺpy
| Spolupráca: | SH-230/210/145 |
| Materiál: | Magnelis – uhlíková oceľ potiahnutá zinkovo-hliníkovo-horčíkovou zliatinou |
| Počet pripevňovacích prvkov: | 2 |
| Priemer stožiaru: | Ø 50 mm (max) |
| Hrúbka dosky: | 2 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 145 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Montáž na stĺp pomocou hadicovej spony |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| Záruka: | 2 roky |
USH-M1
Skladom
