shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK NA STĹP DS-1475ZJ-SUS Hikvision
Držiak určený na pripevnenie kamery na stĺpe;Rozsah priemeru stĺpa: Ø 67 ... Ø 127 mm ; Materiál: Nerezová oceľ ; Farba: Biela ;
69,72 €
S DPH
Držiak určený na pripevnenie kamery na stĺpe
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Rozsah priemeru stĺpa: | Ø 67 ... Ø 127 mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 1.23 kg |
| Rozmery: | 127 x 250 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701860 |
| Záruka: | 3 roky |
