shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MOBILNÝ DRŽIAK INTERAKTÍVNEJ TABULE PKC-MS0B DAHUA
Veľkostný rozsah obrazovky: 55 " ... 75 " ; Nosnosť: 180 kg ; Vybrané vlastnosti: Nastaviteľná výška držiaka monitora ;
689,65 €
S DPH
Držiak PKC-MS0B je veľmi robustný mobilný stojan vybavený rukoväťou špeciálne navrhnutou pre interaktívnu tabuľu, ideálny na multimediálne prezentácie kdekoľvek
Maximálna nosnosť 180 kg
| Štandardné pripevnenie: | Montážne rozmery : max. 840 mm (horizontála) max. 606 mm (vertikála) |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 55 " ... 75 " |
| Nosnosť: | 180 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | ![]() |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | ![]() |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Mobilná celá konštrukcia Nastaviteľná výška držiaka monitora Jednoduchý a univerzálny upevňovací systém |
| Hmotnosť: | 36 kg |
| Rozmery: | 800 x 600 x 1530 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

