shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRIPEVNENIE MONITOROV AX-MAGNUM
Veľkostný rozsah obrazovky: 32 " ... 65 " ; Nosnosť: 30 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 58 mm ; Zvislé naklonenie: -15 ° ... 5 ° ;
16,70 €
S DPH
Držiak AX-MAGNUM je určený na zavesenie televízora alebo monitora LCD / OLED na stenu
Držiak umožňuje jednoduchú (bez použitia náradia) reguláciu zvislého naklonenia panelu
Maximálna nosnosť 30 kg
Držiak má zabudovanú vodováhu, umožňujúce presnú a rýchlejšiu montáž
| Štandardné pripevnenie: | VESAmax. 600 x 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 32 " ... 65 " |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 58 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 5 ° |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | V sade : Hmoždinky Ø 8 x 50 mm |
| Hmotnosť: | 1.27 kg |
| Rozmery: | 640 x 420 x 50 mm |
| Záruka: | 2 roky |
AX-MAGNUM
Skladom

