shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTRICKÝ GENERÁTOR DY-3500 2500 W Dynamo
Menovitý výkon: 2500 W (údaje výrobcu), 2450 W (naše testy) ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet zásuviek: 1 ks. - jednofázové ; Stabilizácia napätia AV ; Meranie frekvencie v H ; Meranie počtu motohodí ; 12V DC výstu ; Alternator windings: Copper ; Spustenie motora: Ručné ; Hlučnosť v dobe prevádzky: 92 dB (údaje výrobcu), 89 dB (naše testy) ;
432,55 €
S DPH
Elektrický generátor s ručným štartérom sa ideálne hodí pre núdzové napájanie: kotly ÚV, domu, kancelárie, v kempe, v priemyselných zariadeniach a rovnako na loďkách a jachtách
Gumové stabilizátory a vankúše generátora stlmia otrasy a minimalizujú hluk
Generátor je vybavený systémom automatickej regulácie napätia AVR, čo umožňuje do značnej miery eliminovať nepriaznivé výkyvy napätia, ktoré môžu byť nebezpečné pre mnoho moderných a citlivých zariadení
Pozor%
Zariadenie nie je určené pre neprerušovanú prácu 24/7
V prípade dlhodobej práce agregátu ho nezaťažujte na viac než 75% menovitého výkonu
| Menovitý výkon: | 2500 W (údaje výrobcu), 2450 W (naše testy) |
| Maximálny výkon: | 2800 W |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Počet zásuviek: | 1 ks. - jednofázové |
| Zabudovaný voltmeter: | ![]() |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Stabilizácia napätia AVR: | ![]() |
| Meranie frekvencie v Hz: | ![]() |
| Meranie počtu motohodín: | ![]() |
| 12V DC výstup: | ![]() |
| Alternator windings: | Copper |
| Výkon motora: | 7 KS |
| Zdvihový objem motora: | 210 cm3 |
| Typ motora: | 170F, 1valcový, 4 stroke, benzínový, chladené vzduchom |
| Spustenie motora: | Ručné |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | 92 dB(údaje výrobcu), 89 dB(naše testy) |
| Priemerná spotreba: | 1.2 l/h |
| Objem palivovej nádrže: | 15 l |
| Ukazovateľ množstva paliva: | ![]() |
| Farba: | Žltý + Čierny |
| Hmotnosť: | 39.3 kg |
| Rozmery: | 590 x 430 x 495 mm |
| Výrobca / Značka: | Dynamo |
| Záruka: | 2 roky |
DY-3500
Skladom

