shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTRICKÝ GENERÁTOR DY-2600-B 2600 W Dynamo
Menovitý výkon: 2600 W ; Maximálny výkon: 3000 W ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet zásuviek: 3 ks. - jednofázové, 1 ks. - trojfázové - K dispozícii iba jedna fáza ; Stabilizácia napätia: AVR ; 12V DC výstu ; Vinutie alternátora: Hliník ; Spustenie motora: Ručné ; Hlučnosť v dobe prevádzky: 92 dB ;
399,15 €
S DPH
Elektrický generátor s ručným štartérom sa ideálne hodí pre núdzové napájanie: kotly ÚV, domu, kancelárie, v kempe, v priemyselných zariadeniach a rovnako na loďkách a jachtách
Gumové stabilizátory a vankúše generátora stlmia otrasy a minimalizujú hluk
| Menovitý výkon: | 2600 W |
| Maximálny výkon: | 3000 W |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Počet zásuviek: | 3 ks. - jednofázové, 1 ks. - trojfázové - K dispozícii iba jedna fáza |
| Zabudovaný voltmeter: | ![]() |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Stabilizácia napätia: | AVR |
| 12V DC výstup: | ![]() |
| Vinutie alternátora: | Hliník |
| Výkon motora: | 7 KS |
| Zdvihový objem motora: | 210 cm3 |
| Typ motora: | 1valcový, 4taktný, benzínový, chladené vzduchom |
| Spustenie motora: | Ručné |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | 92 dB |
| Objem palivovej nádrže: | 15 l |
| Ukazovateľ množstva paliva: | ![]() |
| Farba: | Červená + Čierny |
| Hmotnosť: | 36.6 kg |
| Rozmery: | 565 x 430 x 430 mm |
| Výrobca / Značka: | Dynamo |
| Záruka: | 12 mesiacov |

