shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTRICKÝ GENERÁTOR F-4001R 3600 W Rato R300 FOGO
Menovitý výkon: 3600 W ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet zásuviek: 2 ks. - jednofázové ; Stabilizácia napätia: AVR ; Spustenie motora: Ručné ; Hlučnosť v dobe prevádzky: 96 dB ;
1 029,89 €
S DPH
Elektrický generátor s ručným štartérom sa ideálne hodí pre núdzové napájanie: kotly ÚV, domu, kancelárie, v kempe, v priemyselných zariadeniach a rovnako na loďkách a jachtách
Gumové stabilizátory a vankúše generátora stlmia otrasy a minimalizujú hluk
Generátor je vybavený systémom automatickej regulácie napätia AVR, čo umožňuje do značnej miery eliminovať nepriaznivé výkyvy napätia, ktoré môžu byť nebezpečné pre mnoho moderných a citlivých zariadení
| Menovitý výkon: | 3600 W |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Počet zásuviek: | 2 ks. - jednofázové |
| Zabudovaný voltmeter: | ![]() |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Stabilizácia napätia: | AVR |
| 12V DC výstup: | ![]() |
| Zdvihový objem motora: | 301 cm3 |
| Typ motora: | Rato R300 1valcový, 4 stroke, benzínový, chladené vzduchom |
| Spustenie motora: | Ručné |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | 96 dB |
| Priemerná spotreba: | 2.2 l/h |
| Objem palivovej nádrže: | 5.4 l |
| Ukazovateľ množstva paliva: | ![]() |
| Farba: | Čierny + Biela |
| Hmotnosť: | 53 kg |
| Rozmery: | 660 x 530 x 490 mm |
| Výrobca / Značka: | FOGO |
| Záruka: | 12 mesiacov |
F-4001R
Skladom


