shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTRICKÝ GENERÁTOR FH-6001TR 5600 W Honda GX 390 FOGO
Menovitý výkon: 5600 W ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet zásuviek: 1 ks. - jednofázové 32 A (max), 1 ks. - jednofázové 16 A (max) ; Stabilizácia napätia: AVR ; Spustenie motora: Ručné ; Hlučnosť v dobe prevádzky: 96 dB ; Objem palivovej nádrže: 45 l ; Ukazovateľ množstva paliv ; Vybrané vlastnosti: Doba prevádzky pri plnej palivovej nádrži : 16.7 h, Tlmič hluku s prípojkou výfukovej hadice ;
1 852,43 €
S DPH
Elektrický generátor s ručným štartom používaný ako zdroj napájania v prípade výpadku energie v sieti alebo náhradný zdroj energie na stavenisku, pozemku, doma alebo v dielni
Motor značky Honda použitý v agregáte zaistí spoľahlivosť a vysokú pracovnú výkonnosť.
Gumové stabilizátory a vankúše generátora stlmia otrasy a minimalizujú hluk
Generátor je vybavený systémom automatickej regulácie napätia AVR, čo umožňuje do značnej miery eliminovať nepriaznivé výkyvy napätia, ktoré môžu byť nebezpečné pre mnoho moderných a citlivých zariadení
Palivová nádrž s kapacitou 45 l umožňuje dlhú nepretržitú prevádzku
| Menovitý výkon: | 5600 W |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Počet zásuviek: | 1 ks. - jednofázové 32 A (max), 1 ks. - jednofázové 16 A (max) |
| Zabudovaný voltmeter: | ![]() |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Stabilizácia napätia: | AVR |
| 12V DC výstup: | ![]() |
| Zdvihový objem motora: | 389 cm3 |
| Typ motora: | Honda GX 390 1valcový, 4 stroke, benzínový, chladené vzduchom |
| Spustenie motora: | Ručné |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | 96 dB |
| Priemerná spotreba: | 2.7 l/h |
| Objem palivovej nádrže: | 45 l |
| Ukazovateľ množstva paliva: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Doba prevádzky pri plnej palivovej nádrži : 16.7 h - 75 % power, Kontrolka nízkej hladiny oleja, Tlmič hluku s prípojkou výfukovej hadice |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Hmotnosť: | 86 kg |
| Rozmery: | 790 x 600 x 653 mm |
| Výrobca / Značka: | FOGO |
| Záruka: | 3 roky- Podmienkou je vykonanie platenej ročnej servisnej – záručnej prehliadky v autorizovaných servisoch Honda alebo FOGO. V opačnom prípade 12 mesiacov |
FH-6001TR
Na objednávku


