shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL ATS PRE AGREGÁT DY-ATS-18020DA Dynamo
Spolupráca: DY-18020DA ; Maximálny výkon: 10 kW ; Menovitý výkon: 3.5 kW @ 230 V, 10 kW @ 400 V ; Maximálny prúd: 15.2 A @ 230 V, 26.3 A @ 400 V ;
532,60 €
S DPH
Automatizačný modul, známy aj ako ATS (Automatic Transfer Switch), sa používa na automatické prepínanie napájania medzi sieťou a elektrocentrálou
V prípade výpadku napájania alebo poklesu sieťového napätia modul aktivuje generátor a prepne na napájanie z generátora Po obnovení sieťového napájania sa prepne na napájanie z generátora a elektrocentrála sa vypne
| Spolupráca: | DY-18020DA |
| Maximálny výkon: | 10 kW |
| Menovitý výkon: | 3.5 kW @ 230 V, 10 kW @ 400 V |
| Maximálny prúd: | 15.2 A @ 230 V, 26.3 A @ 400 V |
| Nabíjací prúd batérie: | 3 A |
| Trieda izolácia: | F |
| Index of Protection: | IP41 |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / <= 95 % |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Rozmery: | 250 x 320 x 152 mm |
| Výrobca / Značka: | Dynamo |
| Záruka: | 3 roky |
